Monday, 27 June , 2022
تبلیغات
0

چهارمین نمایشگاه اسباب بازی با حضور بیش از ۱۲۰ تولید کننده و ۱۰۰۰ محصول ایرانی

  • کد خبر : 15397
  • 22 می 2022 - 10:23
چهارمین نمایشگاه اسباب بازی با حضور بیش از ۱۲۰ تولید کننده و ۱۰۰۰ محصول ایرانی
چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی با هدف معرفی ظرفیت ها، نمایش توانمندی‌ها و آخرین دستاورد‌های تولیدکنندگان اسباب بازی در سراسر کشور و در جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی و رونق کسب و کار در کانون پرورشی فکری کودکان واقع در خیابان حجاب تهران در حال برگزاری است.

چهارمین نمایشگاه اسباب بازی با حضور بیش از ۱۲۰ تولید کننده و ۱۰۰۰ محصول ایرانی برگزار شده است.

چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی با هدف معرفی ظرفیت ها، نمایش توانمندی‌ها و آخرین دستاورد‌های تولیدکنندگان اسباب بازی در سراسر کشور و در جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی و رونق کسب و کار در کانون پرورشی فکری کودکان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه بیش از ۱۲۰ تولید کننده در غرفه‌های مختلف محصولات خود را به نمایش گذاشتند.

محمد اتراکی مسئول واحد ارزیابی و توسعه محصولات آموزشی نانو که در غرفه محصولات آموزشی نانو حضور دارد، گفت: این غرفه با هدف سامان‌دهی، حمایت و ارتقاء از محصولات آموزشی و سرگرمی نانو و با همکاری ستاد نانو پیش می‌رود.

به گفته او از محصولات تولید شده در کشور حمایت‌های خوبی صورت می‌گیرد که در جهت توسعه بازار و توسعه خود محصول خواهد بود.

گفتنی است محصولات سرگرمی نانو زمانی که از طرف کارشناسان ستاد نانو ارزیابی می‌شوند برایشان گواهی تأیید نانو صادر می‌شود.

اتراکی می‌گوید: در این غرفه از نمایشگاه اسباب بازی با آوردن محصولات برای گروه‌های مختلف سنی با اهداف متفاوت سعی می‌کنیم، مفاهیم و کاربرد‌های فناوری نانو را به مخاطب غیر تخصصی آموزش بدهیم، مثلاً فرض کنید با یک بازی با استفاده از تکنیک آب‌گریزی داریم یک بازی را انجام می‌دهیم و این برای مخاطب یک علامت سوال ایجاد می‌کند که چگونه می‌شود یا بعضی مواد پیشرفته‌ای که در صنایع مختلف حتی نفت و گاز و یا درمان کاربرد دارند با استفاده از محصولات بازی و سرگرمی این دانش منتقل شود، امیدواریم که با این اتفاق بتوانیم سطح علمی جامعه را هم ارتقا بدهیم.

نمایشگاه اسباب بازی

او می‌گوید: ما به دنبال این موضوع هستیم که دریابیم والدین، معلم‌ها و حتی بچه‌ها یا مراکز آموزشی و از طرف دیگر سرمایه‌گذار‌ها چه بازخوردی نشان می‌دهند، محصولاتی که ببینیم در نتایج آزمایش‌های ما موفق شوند با سرمایه‌گذارانی که در صنعت اسباب‌بازی هستند قصد داریم گفتگو کنیم و به نوعی جذب سرمایه داشته باشیم برای تیم‌هایی که در این فرایند زیر نظر ستاد توسعه فناوری نانو توانستند محصولشان را توسعه بدهند. چون که این‌ها تیم‌های استارتاپی هستند که اغلب خودشان توان و زیرساخت لازم برای تولید محصول را ندارند به این طریق هم محصولات اگر اشکالی داشته باشند هم با بازخورد‌های مردم نیاز بازار را می‌بینیم و محصولات با کیفیت ارائه می‌دهیم.

به گفته مسئول واحد ارزیابی و توسعه محصولات آموزشی نانو، در غرفه محصولات نانو در نمایشگاه اسباب بازی حدود سی محصول بازی هست که شانزده بازی آن از محصولات جدیدی هستند که تقریباً همه آن‌ها در ایران تک نمونه اند. همچنین برخی از محصولات نیز در دنیا ممکن است نمونه مشابه داشته باشند. نمونه‌های بکر و نو هستند و ایده‌های خلاقی در تولید این اسباب بازی‌ها به کار برده شده است.

گفتنی است محصولاتی که در این غرفه وجود دارند مربوط به ۱۵ تیم استارتاپ است.

نمایشگاه اسباب بازی

نمایشگاه اسباب بازی

نمایشگاه اسباب بازی

لینک کوتاه : https://www.jahantitr.com/?p=15397

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.