0
امیر آشتیانی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی:

مردم ذخیره استراتژیک نظام جمهوری اسلامی هستند

  • کد خبر : 6512
  • 19 سپتامبر 2021 - 15:26
مردم ذخیره استراتژیک نظام جمهوری اسلامی هستند
وزیر دفاع گفت: مردم ذخیره استراتژیک نظام جمهوری اسلامی هستند و آرامش، منزلت و اعتقادات مردم در گرو نظم و امنیت جامعه تعریف شده است.

به گزارش جهان تیتر، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی به همراه جمعی از معاونین ناجا با حضور در ستاد وزارت دفاع با امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دیدار کرد.

فرمانده نیروی انتظامی ایران در دیدار با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از آمادگی این نیرو برای تعامل بیشتر با وزارت دفاع خبر داد و گفت: تقویت تجهیزات هوا ناجا، مرزبانی و یگان ویژه ناجا از مهمترین اولویت‌ها در نیروی انتظامی است.

وی با تشکر و قدردانی از حمایت وزرای قبلی دفاع از ماموریت‌های ناجا گفت: انتظار می‌رود این پشتیبانی‌ها در دوره جدید افزایش یابد.

امیر آشتیانی نیز در این دیدار با تاکید بر پشتیبانی وزارت دفاع در تامین اقلام و تجهیزات نیروی انتظامی بویژه در حوزه‌های مرزبانی، دریایی، بالگردی، هوا ناجا، فاوایی و یگان ویژه تصریح کرد: ناجا یک تشکل بسیار بزرگ است که در تمامی حوزه‌ها فعالیت می‌کند و با تمامی سازمان‌ها و صنعت‌های وزارت دفاع در ارتباط بوده است. تهدیدات موجود مسئولیت نیروی انتظامی را در حفظ و صیانت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دوچندان می‌کند.

برقراری امنیت توسط غیور مردان نیروی انتظامی بالاتر از دفاع است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برقراری امنیت توسط غیور مردان نیروی انتظامی را بالاتر از دفاع دانست و خاطرنشان ساخت: از این جهت کار نیروی انتظامی بسیار حساس و سخت است و بر این اساس حمایت از ماموریت‌های ناجا در تامین تجهیزات نوین، آموزش و بکارگیری آنها و اصلاح قوانین و مقررات سه امر مهم برای پشتیبانی از ماموریت‌های ناجا در وزارت دفاع می‌باشد.

امیر آشتیانی در تبیین اهمیت نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت عمومی کشور بیان داشت: مردم ذخیره استراتژیک نظام جمهوری اسلامی هستند و آرامش، منزلت و اعتقادات مردم در گرو نظم و امنیت جامعه تعریف شده و در این میان ایجاد شرایط خوب امنیتی مورد انتظار مردم از نیروی انتظامی است.

وی در پایان افزود: تلاش می‌کنیم فصل جدیدی را در گسترش و توسعه روابط جدید وزارت دفاع با نیروی انتظامی را دستور کار قرار دهیم.

لینک کوتاه : https://www.jahantitr.com/?p=6512

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.