0

برنامه‌ های تحولی امیر سرتیپ آشتیانی وزیر پیشنهادی دفاع برای ۴ ساله آینده

  • کد خبر : 3745
  • 16 آگوست 2021 - 11:12
برنامه‌ های تحولی امیر سرتیپ آشتیانی وزیر پیشنهادی دفاع برای ۴ ساله آینده
وزیر پیشنهادی دفاع دولت سیزدهم با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی برنامه‌های تحولی خود برای ۴ ساله آینده را تشریح کرد.

به گزارش جهان تیتر، امیر سرتیپ محمدرضا قرایی آشتیانی وزیر پیشنهادی دفاع دولت سیزدهم با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تبیین قدرت علمی و فناورانه به عنوان یکی از ابعاد و مولفه‌های مهم قدرت ملی جمهوری اسلامی ایران از تعامل هم افزایی با مراکز علمی تحقیقاتی و پژوهشی کشور به عنوان اولویت قدرت آفرین در وزارت دفاع یاد کرد.

وزیر پیشنهادی دفاع دولت سیزدهم تصریح کرد: مولفه علم و فناوری نه تنها برای پیشرفت همه جانبه کشور در صحنه‌های داخلی حائز اهمیت است بلکه تبدیل آن به یک ثروت بالفعل مورد نظر بوده و از این مسیر می‌توان در صحنه‌های بین‌المللی و دیپلماتیک اهداف و منافع ملی را به دست آورد.

امیر سرتیپ آشتیانی خاطرنشان کرد: ناگزیریم منابع قابل توجهی را صرف تحقیقات، پژوهش، توسعه نوسازی و روزآمد سازی دانش و فناوری در مجموعه صنعت دفاعی کنیم.

وزیر پیشنهادی دفاع دولت سیزدهم یادآور شد: هویت و استقلال جمهوری اسلامی ایران باعث شده که کشور‌های صاحب دانش و فناوری نسبت به انتقال فناوری به جمهوری اسلامی ایران حساس شده و و با توجه به کینه توزی‌ها و دشمنی‌ها با ملت بزرگ ایران سد بزرگی را پیش روی ما ایجاد کنند.

امیر سرتیپ آشتیانی با تشریح هزینه‌های کسب دانش و فناوری در سطح ملی خاطرنشان کرد: اگر این هزینه‌ها به خوبی مدیریت شوند یک سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمند محسوب شده و رهاورد آن‌ها نه تنها استقلال و امنیت، بلکه سرریز‌های صنعتی فراوانی برای سایر حوزه‌های صنعتی ملی خواهد داشت.

گفتنی است؛ اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان این نشست سوالات و موضوعات مورد نظر خود را با وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم در میان گذاشتند.

لینک کوتاه : https://www.jahantitr.com/?p=3745

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.