0
محسن فرهادی خبر داد؛

اعمال محدودیت برای کارمندان واکسن‌ نزده از امروز

  • کد خبر : 8596
  • 23 اکتبر 2021 - 10:35
اعمال محدودیت برای کارمندان واکسن‌ نزده از امروز
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مدیرت کرونا از اول آبان مصوب شده است تا همه کارمندان دولت برای حضور در محل کارشان حداق دوز اول واکسن شان را دریافت کرده باشند.

به گزارش جهان تیتر، محسن فرهادی، معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت اظهار کرد: براساس مصوبه ستاد ملی مدیرت کرونا از اول آبان مصوب شده است تا همه کارمندان دولت برای حضور در محل کارشان حداق دوز اول واکسن شان را دریافت کرده باشند.

او افزود: علت اصلی توجه به این موضوع حفظ سلامت کارکنان است، بنابراین نوع واکسن تزریق شده به هیچ عنوان حائز اهمیت نیست. همچنین انجام و رعایت به این نکته سبب می‌شود تا سلامت افراد مراجعه کننده به مراکز مختلف تهدید نشود.

فرهادی گفت: افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه واکسیناسیون برای دریافت دوز اول واکسن اقدام کنند.

او باشاره به اینکه برخی از افراد دلیل موجهی برای عدم دریافت دوز اول واکسن داشته اند، بیان کرد: برخی از افراد براثر ابتلا به ویروس کرونا نمی‌توانند واکسن دریافت کنند و یا به دلیل ابتلا به یک بیماری خاص در حال حاضر شرایط مناسبی را برای تزریق واکسن ندارند؛ این دسته از افراد از محدویت‌هایی که برای کارمندان واسکن نزده اعمال خواهد شد، مستثنی خواهند بود.

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت بیان کرد: هریک از کارکنان دولتی در صورتی که واکسینه نشده باشند، ناقض شیوه نامه‌های بهداشتی خواهند بود بنابراین کارمندان برای حضور در محل کارشان مجبور به واکسینه شدن هستند.

او بیان کرد: با کنترل الکترونیک به راحتی می‌توان از ورود افراد واکسینه نشده به محل کارشان جلوگیری کرد، زیرا افراد واکسینه شده شماره ملی آن‌ها در سامانه ثبت می‌شود و افرادی که کد ملی آن‌ها ثبت نشده باشد، امکان ورود به محل کارشان را نخواهند داشت.

لینک کوتاه : https://www.jahantitr.com/?p=8596

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.