1

اسامی داوران و ناظران دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی اعلام شد

  • کد خبر : 8773
  • 27 اکتبر 2021 - 10:12
اسامی داوران و ناظران دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی اعلام شد
اسامی داوران و ناظران رقابت‌های دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) اعلام شد.

به گزارش جهان تیتر، اسامی داوران و ناظران رقابت‌های دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) به شرح زیر است:

گروه الف:

محل برگزاری: مازندران- دوشنبه ۱۰ آبان ماه

تیم های: فولادین ذوب آمل- رعد پدافند ارتش- شهدای امین آباد ری- شهرداری مسجد سلیمان

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: عسکری محمدیان

دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی

ناظر سازمان لیگ: رمضانعلی رمضان نژاد (مازندران)

سرپرست فنی: محمد ابراهیم امامی

داوران درجه یک بین المللی: کامران سلطانی نژاد (تهران) هژار عباسی (آذربایجان غربی) داود خوش منظر (تهران) حسام امامی (خراسان رضوی)

داوران درجه دو بین المللی: کاظم عقیقی (خراسان جنوبی) قادر باقری (البرز)

جدول نویس: امیر نادعلیان

مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

گروه ب:

محل برگزاری: سالن شهید حیدریان قم- سه شنبه ۱۱ آبان ماه

تیم های: خراسان جنوبی، دانشگاه آزاد اسلامی- شهدای مدافع حرم قم- سید بابل

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: محمدهادی علیایی

دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور

ناظر سازمان لیگ: محمدرضا محمدپور

داوران درجه یک بین المللی: اکبر نصیری (زنجان) مزدک گیتی (همدان) احمد تاجیک (تهران) ذبیح اله کوهستانی (البرز)

داوران درجه دو بین المللی: شیرزاد غلامزاده (لرستان) محمدعلی احمدی (مازندران)

جدول نویس: علیرضا حسن زاده

مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

گروه ج:

محل برگزاری: آکادمی شهید ابراهیم هادی سازمان هوافضا- چهارشنبه ۱۲ آبان ماه

تیم های: رهپویان شهید سلیمانی- سینا صنعت ایذه- جوانان البرز- رضاپویش جنوب

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: حبیب استحمامی

دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی

ناظر سازمان لیگ: میرزآقا احمدی

سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان

داوران درجه یک بین المللی: بهنام شیرمحمدی (تهران) بهروز رضاپور (هرمزگان) محسن جلیلیان (اروند) ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی)

داوران درجه دو بین المللی: محمدرضا ستوده (لرستان) غلامرضا محمدنژاد (مازندران)

جدول نویس: علیرضا وحیدیان پور

مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

گروه د:

محل برگزاری: سالن شش هزار نفری سنندج- پنج شنبه ۱۳ آبان ماه

تیم های: سعید اندیمشک- زاگرس سنندج- آریوبرزن بهبهان- امید‌های لرستان

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: جمشید خیرآبادی (کردستان)

دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی

ناظر سازمان لیگ: منصور کیانی

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور

کمیته اجرایی: محمدرضا محمدپور

داوران درجه یک بین المللی: غلامرضا طاهرخانی (قزوین) مزدک گیتی (همدان) سید فرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی) وحید خوش طینت (تهران)

داوران درجه دو بین المللی: محمود مدبر (کرمانشاه) عباس کارگرپور (تهران)

جدول نویس: بهزاد بدر

مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

لینک کوتاه : https://www.jahantitr.com/?p=8773

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.