0

اسامی داوران دور رفت رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد

  • کد خبر : 8458
  • 20 اکتبر 2021 - 10:00
اسامی داوران دور رفت رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد
اسامی داوران دور رفت رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور، جام یادگار امام (ره) اعلام شد.

به گزارش جهان تیتر، داوران دور رفت بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) اعلام شد که اسامی این داوران بین المللی به شرح زیر است:

دور رفت کشتی آزاد:

اسامی داوران تبریز: ۲ و ۳ آبان ماه ۱۴۰۰ – ۳ دیدار

سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان)

داوران درجه یک: ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی) محمد رحیم پور (کردستان) علی پورکریم (تهران)

داوران درجه دو: محمدرضا مستجیری (البرز)

اسامی داوران البرز: ۳ و ۴ آبان ماه ۱۴۰۰- ۶ دیدار

سرپرست فنی: محمد ابراهیم امامی (تهران)

داوران درجه یک: بهروز هندیجانی (خوزستان) غلامرضا بهارلو (چهارمحال و بختیاری) بابک امجدی (تهران) ابراهیم رادمرد (گیلان)

داوران درجه دو: حسین چرمی (زنجان) محمد مارزی (یزد)

اسامی داوران مشهد: ۴ و ۵ آبان ماه ۱۴۰۰- ۳ دیدار

سرپرست فنی: سعید عباسی (قم)

داور درجه S۱: محمد مصلائی پور (یزد)

داوران درجه یک: امیرحسین رهنما (سمنان) مرتضی زورمند (البرز)

داوران درجه دو: ابوالفضل سبزعلی (تهران)

اسامی داوران مازندران: ۶ و ۷ آبان ماه ۱۴۰۰ – ۶ دیدار

سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان)

داوران درجه یک: غلامرضا طاهرخانی (قزوین) رضا علی اصغری (گیلان) مهدی آقاولی (تهران) ذبیح اله کوهستانی (البرز)

داوران درجه دو: رضا صالح آبادی (خراسان رضوی) رضا نقی لو (زنجان)

دور رفت کشتی فرنگی:

اسامی داوران آمل: ۹ و ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰- ۶ دیدار

سرپرست فنی: محمد ابراهیم امامی (تهران)

داوران درجه یک: کامران سلطانی زاده (تهران) هژار عباسی (آذربایجان غربی) داود خوش منظر (تهران) حسام امامی (خراسان رضوی)

داوران درجه دو: کاظم عقیقی (خراسان جنوبی) غلامرضا محمدنژاد (مازندران)

اسامی داوران قم: ۱۰ و ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۰- ۶ دیدار

سرپرست فنی: مزدک گیتی (همدان)

داور S۱: محمد مصلایی پور (یزد)

داوران درجه یک: اکبر نصیری (زنجان) احمد تاجیک (تهران) ذبیح اله کوهستانی (البرز)

داوران درجه دو: شیرزاد غلامزاده (لرستان) محمدعلی احمدی (مازندران)

اسامی داوران تهران: ۱۱ و ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰- ۶ دیدار

سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (البرز)

داوران درجه یک: بهنام شیرمحمدی (تهران) بهروز رضاپور (هرمزگان) محسن جلیلیان (اروند) ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی)

داوران درجه دو: حمیدرضا عابدی (سیستان و بلوچستان) محمودرضا ستوده (لرستان)

اسامی داوران سنندج: ۱۳ و ۱۴ آبان ماه – ۶ دیدار

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور داور S۱ (یزد)

داوران درجه یک: غلامرضا طاهرخانی (قزوین) مزدک گیتی (همدان) سید فرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی) وحید خوشطینت (تهران)

داوران درجه دو: محمود مدبر (کرمانشاه) عباس کارگرپور (تهران)

لینک کوتاه : https://www.jahantitr.com/?p=8458

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.